O Nas

Kancelaria w obecnym kształcie powstała w 2010 roku. Jednak patrząc na dotychczasowe doświadczenia zespołu tworzącego Kancelarię, należy stwierdzić, że możemy pochwalić się piętnastoletnią praktyką prawniczą, skupioną na obsłudze przedsiębiorstw prywatnych, która obejmuje zarówno aspekty korporacyjne, jak i sprawy związane z dochodzeniem należności.

Doświadczenie to pozyskano głównie dzięki trwającej od 2000 roku współpracy z Magellan S.A., spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym też czasie osoby tworzące Kancelarię brały czynny udział w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania mechanizmów korporacyjnych, w szczególności w trakcie zmian właścicielskich, procesów przekształceniowych (ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną) oraz w trakcie upublicznienia spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie co miało miejsce w 2007 roku. We wszystkich tych procesach czynnie uczestniczył radca prawny Rafał Karnowski, który odpowiedzialny był za przeprowadzenie wszystkich tych zmian.

Ponadto osoby wchodzące w skład zespołu Kancelarii oraz na stałe współpracujące z Kancelarią dysponują doświadczeniem w zakresie procesów związanych z dochodzeniem wierzytelności.