O nas

Kancelaria w obecnym kształcie powstała w 2010 roku. Jednak patrząc na dotychczasowe doświadczenia zespołu tworzącego Kancelarię, należy stwierdzić, że możemy pochwalić się piętnastoletnią praktyką prawniczą, skupioną na obsłudze przedsiębiorstw prywatnych, która obejmuje zarówno aspekty korporacyjne jak i sprawy związane z dochodzeniem należności.

Doświadczenie to pozyskano głównie dzięki trwającej od 2000 roku współpracy z Magellan S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym też czasie osoby tworzące Kancelarię brały czynny udział w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania mechanizmów korporacyjnych, w szczególności w trakcie zmian właścicielskich, procesów przekształceniowych (ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną) oraz w trakcie upublicznienia spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie co miało miejsce w 2007 roku. We wszystkich tych procesach czynnie uczestniczył radca prawny Rafał Karnowski, który odpowiedzialny był za przeprowadzenie wszystkich tych zmian.

więcej

Ogólne

W tym miejscu większość kancelarii przedstawia standardową listę:prawo cywilne,  pracy, administracyjne, korporacyjna, postępowania sądowe. Jednak naszym celem jest zmiana tych standardów. W przypadku Kancelarii Karnowski i Wspólnik sp. k. stawiamy na indywidualne podejście do klienta.Ukierunkowani jesteśmy na zagwarantowanie Państwu kompleksowej pomocy prawnej we wszelkich aspektach jakie mogą się pojawić w związku z prowadzonymi przez Państwa sprawami.                           

Więcej…

Zamówienia publiczne

W ramach doświadczenia zdobytego przez Kancelarię w ramach procedur realizowanych na gruncie przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych (dalej: PZP), stworzony został w Kancelarii zespół, który specjalizuje się w regulacjach dot. PZP.Analiza działań podejmowanych przez zamawiających na przełomie 2013 i 2014 roku, doprowadziła nas do przekonania, iż niezbędnym jest zaoferowanie Klientom Kancelarii rozbudowanej oferty, dotyczącej ochrony interesów wykonawców...                                                  

Więcej…